Pařba.eu FÓRUM

Právě je 23 kvě 2017 23:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dotaz
PříspěvekNapsal: 02 úno 2015 16:45 

Ahoj lidi bratr mi věnoval účet a já se v tom moc nevyznám... Hraju za barbara mám 60 lvl a 24 modrej. Hraji furt dokola kampaň ale to už mě nebaví tak se chci zeptat jak dál... hraji na úroveň expert. Když tak bych požádal jestli by někdo mrknul na mojí postavu a řekl jestli to jedu dobře atd..http://eu.battle.net/d3/en/profile/will ... o/30934815 ... Pokud někdo hraje jako já bez datadisku ať si mě přidá mám tam stejné jméno jako na fóru díky... Za každou radu předem děkuji

Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: 02 úno 2015 17:17 

Diablo bez datadisku je dávno mrtvé nezáživné, v DLCčku se už nenudíš po dohrání hry, hraješ furt dokola Adventure mode kde máš nekonečně mnoho bounty questů, rifty s miliony nepřátel, a přidaný nový akt V. Rovněž jsou tam nové funkce které prostě v základním D3 chybí. Četl jsem že si chceš koupit DLC, tak bych počkal až si ho koupíš a pak začal aktivně hrát, do té doby si myslím že je škoda ti něco vysvětlovat, protože na 70lvl jedeš úplně jiný styl :) ale pokud máš nějaký konkrétní dotaz tak sem sním. Ta postava co máš je prostě klasický 60lvl nedodělaný. Jinak si mě klidně přidej Toshiro#2745 a poradím o všem v novém DLC...

Poradím třeba s tím že si zruš Hammer of Ancient a dej si tam Battle Cry, mít dva fury spendery je celkem zbytečné.

Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: 02 úno 2015 17:50 
Moderátor

Než si koupíš datadisk, tak si založ klidně nějakou další postavu, třeba tě pak chytne i nějaký další charakter :) Do té doby asi nejlepší možná varianta :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina