Pařba.eu FÓRUM

Právě je 23 zář 2017 15:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hellfire material
PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 08:45 

Nazdar. Potrebujem poradiť. Celý mesiac som chodil na Nekarat the Keywarden v Act IV - Silver Spire Level 1 pre Key of Evil a ....nič. Z ostatných Keywardenov mi kluče padajú a tak som šiel a otvoril ostatné Realmy a šok...v The Realm of Turmoil mi padol Key of Evil. veľká radosť...no ked som ho šiel druhý tretí raz tak stale mi padol Key of Evil. Ja ale potrebujem Idol of Terror, sučasť na vyrobenie Hellfire prstenu...mate niekto podubnú skúsenosť??? na nete som sa dočital že by to malo byť že Nekarat the Keywarden v Act IV - Silver Spire Level 1 drop Key of Evil a v The Realm of Turmoil drop Idol of Terror. Vopred ďakujem za akukoľvek odpoveď a pomoc

Předmět příspěvku: Re: Hellfire material
PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 16:31 

Já jsem se v tom nějak zamotal, na otevření jakéhokoliv realmu potřebuješ mít od každého actu jeden klíč (1-4) a ty píšeš že farmíš 4tý klíč ale zrazu píšeš že jdeš realm of Turmoil několikrát za sebou. Teď nevím jestli je chyba u mě nebo u tebe...

PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 17:38 

To protože ve 4 actu ti z Wardena může padnout kterýkoli klíč z actu 1-3 ;-) + padá ještě Key Of Evil který potřebuješ právě ty . Jinak to že ti padá i v realmu je celkem zvláštní , ještě se mi to nestalo.

Na Torment VI je šance 50 % na drop klíčů takže to není až tak málo a je celkem zvláštní , že ti nepadá vůbec.

PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 17:38 

no....na otvorenie Realmu potrebujem infernal machine, na infer machinene potrebujem kluče, no proste:
The Key of Bones may drop from Odeg the Keywarden in Act I - Fields of Misery.
The Key of Gluttony may drop from Sokahr the Keywarden in Act II - Dahlgur Oasis.
The Key of War may drop from Xah'Rith the Keywarden in Act III - Stonefort.
The Key of Evil may drop from Nekarat the Keywardenin Act IV - Silver Spire Level 1
a následne
Infernal Machine of Bones > Realm of Discord. Ubers: Leoric and Maghda, may drop Leoric's Regret.
Infernal Machine of War > Realm of Turmoil. Ubers: Siegebreaker and Zoltan Kulle, may drop Idol of Terror.
Infernal Machine of Gluttony > Realm of Chaos. Ubers: Rakanoth and Ghom, may drop Vial of Putridness.
Infernal Machine of Evil > Realm of Fright. Ubers: Uber Diablo + summons random Ubers, may drop Heart of Evil.
A môj problém je, že ten key of Evil mi nepadol za celý mesiac od Nekarat the Keywardenin Act IV.
ked som vyrobil Infernal Machine of War, lebo na to som kluče dropoval a vošiel do Realm of Turmoil, tak som nedropol Idol of Terrol, ale Key of Evil. Zo šiestich pokusoch v Realm of Turmoil mám 3 Key of Evil

PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 17:44 

Já ti sice rozumím , ale nechápu jak jsi mohl složit Infernal Machine bez klíče ze 4 actu protože na jeho craft potřebuješ všechny 4 klíče včetně KEY OF EVIL

Máš aktivovaný expansion Reaper Of Souls ?

PříspěvekNapsal: 07 bře 2015 18:25 

Na výrobu Infernal Machine of War,Glutony a Bone nepotrebujem všetke 4, stači mi key of Bones, War a Glutony. Na IM Of Evil potrebujem Key of Glutony,War a Evil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina